BMW X5 ir X6 nuoma, kuris geriau

Baldų pervežimas Vilniuje tik namams? Ne, sužinokite apie kitas galimybes
2020 vasario 13

BMW X5 ir X6 nuoma, kuris geriau

Grįžote į Lietuvą poilsio ar senka laikas iki svarbios šventės, nežinote kokį automobilį išsinuomoti? BMW X5, X6 nuoma gelbėja daugelį. Juolab, kad tai yra geriausias sprendimas, jei ateityje planuojate įsigyti būtent tokios klasės BMW automobilį.

BMW X5 ar X6

Jei laikytis asmeninės nuomonės ir remtis kelių žmonių apklausa, tai X6 BMW modelį norėtų išsinuomoti daugiau apklaustųjų. Greičiausiai, kad tokią nuomonę formuoja vienetu didesnis skaičius, kuris reiškia naujesnį modelį. Tačiau nereikia pamiršti, kad tai tik tam tikros klasės ženklas, nes jau gaminamas ir nauja BMW X5. Todėl nepriklausomai nuo BMW automobilio techninės modifikacijos, nuomai vartotojai renkasi ir pagal išorinę išvaizdą. Jei naujo X5 kėbulas tapo šiek tiek ne toks griežtas, tai X6 išlaikė sportiškesnio automobilio stilių. Ir jei visų žmonių nuomonės skiriasi suprantama, kad vienimes patinka „kietesnė“ mašina, kitiems „atletiškesnė“. Kadangi BMW X5 ir X6 nuoma yra prieinama visiems, pakanka tik rimto apsisprendimo, modelio pasirinkimo ir nuomos sutartires pasirašymo pageidaujamam laikotarpiui.

Šventėms, iškyloms ir verslo svečiams

Mėgstantiems BMW automobilius yra siūloma ir visureigių klasę, kurią sudaro X5 ir X6 visureigiai. Todėl ieškantiems griežtesnių ar sportiškesnių automobilio formų turi iš ko pasirinkti. Tačiau pati svarbiausia tampa šių modelių nuomos priežastis.

  • Nuomoja šventėms – X5 ir X6 puikiai tinka tiek vestuvėms, tiek mažų angeliukų krikštynoms, tiek jubiliejams, kai dar „žiguliukais“ važinėjęs senelis yra pavežamas dideliu BMW X5 ar X6;
  • Iškylauti atostogų metu nuomotu BMW nėra naujiena ir Lietuvoje. Juk specialiai atostogoms nepirksi automobilio, kurio vėliau neturėsite kur panaudoti. Tik į darbą ar į sodą ar pravažiuoti mieste tinka bet kurios mažesnės klasės automobilis. Taigi, talpi bagažinė leidžia pasiimti tiek daiktų, kiek reikia, todėl ne vienas yra pasirinkęs BMW X5 ir X6 nuomą asmeninių atostogų planų įgyvendinimui;
  • Reikia sutikti, pasitikti verslo klientus atvykusius iš užsienio prabangiu automobiliu yra dalis sėkmingos sutarties pasirašymo. Kadangi Lietuva turi 3 oro uostus, nuomotu BMW galima svečius pasitikti tiek Vilniaus, tiek Kauno, tiek Palangos oro uostuose. Todėl jei kyla abejonių kaip pasitikti svečius, geriausias sprendimas – X5 ir X6.

Nuomotas automobilis turi pilną draudimo paketą, pagalbos hgalimybę kelyje visas 7 dienas ir 24 valandas per dieną, jei mašiniukas sugestų. Ir svarbiausia, gausite visą smagų laiką sau, kurį galėsite prisiminti ilgam.

Rinkitės X5 ir X6 nuomą.